Sofy i fotele Nela

Nowy produkt

3 414,63 zł

Wybierz materiał obicia mebla:Sofa Nela2 osobowa to dla wymagającej grupy klientów. Bardzo wygodna sofa dzięki sprężynie falistej , włożenej na siedzisku oraz piance wysokoelastycznej zapewnia komfort i relaks codziennnego użytkowania . Dodatkowym atutem sofy Nela jest wysokie oparcie, które zapewni osobie siedzącej oparcie pod głowę co poprawia wygodę i odpoczynek, a wypełnienie silikonem oparcia i podłokietników co sprawia że delikatnie i przyjemnie zanurzamy się w oparcie.

Ten nowoczesny komplet wypoczynków to doskonała propozycja dla wielbicieli dobrego stylu i prawdziwego relaksu. Efektowna bryła wpisze się idealnie w niemal każde pomieszczenie. Jej ergonomiczny kształt zapewni nie tylko komfort, ale także zdrowie. Dzięki oparciu głowy rozluźni się cały kręgosłup i szyja. Po ciężkim dniu wystarczy usiąść na naszej sofie i zaznać zasłużonego odpoczynku.

Wybierz jeden z odcieni tapicerki i dostosuj mebel do aranżacji. Oferujemy zarówno wiele klasycznych, jak i nietuzinkowych kolorów oraz faktur. Wystarczy, że rozwiniesz pasek menu widoczny pod zdjęciem produktu i klikniesz nazwę kategorii tkanin, a następnie zaznaczysz interesujący Cię odcień. Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki materiałów.
Solidna rama sofy gwarantuje jej jakość i stabilność. Miękkie obicia zapewniają maksimum wygody. To mebel dla tych, którzy w swoim salonie potrzebują pięknego spersonalizowanego wyposażenia, które będzie także funkcjonalne i trwałe. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi modelami innych wypoczynków.

30 innych produktów w tej samej kategorii: