Sofy i fotele Adyś

Nowy produkt

3 414,63 zł

Wybierz materiał obicia mebla:Sofa Adyś 3 osobowa dla wymagającej grupy klientów. Jej wygodę możesz poczuć siadając na niej ,dzięki sprężynie falistej i piance wysokoelastycznej zapewnia komfort i relaks codziennego użytkowania. Dodatkowym atutem sofy jest wysokie oparcie , które zwiększy wygodę i odpoczynek. Solidnie zrobiony stelaż zapewni nam długowieczność mebla .

Możliwość dołożenia do sofy funkcji spania  lub funkcji relaks to koszt 300zł

Wybierz kolor tkaniny obiciowej z menu pod zdjęciem i stwórz meble, które idealnie pasować będą do aranżacji Twojego salonu. Za darmo prześlemy Ci na życzenie próbki wybranych tkanin. Dzięki temu upewnisz się, czy odcień, który Ci się spodobał, pasuje do wystroju.

Nasze meble wyróżnia jakość materiałów i wykonania. Staranne wykończenie produktów zapewnia im nieskazitelny wygląd i trwałość. Komplet wypoczynkowy Adyś to komfort w czystej postaci. Miękkie, sprężyste wypełnienie sprawia, że siedzenie na kanapie i fotelach z tego zestawu to prawdziwa przyjemność. Jeśli szukasz sofy, na której odpoczniesz wieczorem po pracy oraz która zagwarantuje Twoim gościom prawdziwą wygodę – to zdecydowanie propozycja dla Ciebie.

Prosta i opływowa bryła mebla sprawia, że aranżacja „łagodnieje”, a pomieszczenie staje się bardziej przytulne. To umeblowanie świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym i skandynawskim, jednak wiele zależy od koloru i rodzaju tkaniny obiciowej. Od Ciebie zależy, jaki charakter nadasz temu wyjątkowemu produktowi. Skorzystaj z darmowego transportu!

30 innych produktów w tej samej kategorii: