Stół Ludwik

Nowy produkt

691,06 zł

Urządzając jadalnię, koniecznie należy znaleźć odpowiedni stół. Ważna jest zarówno wielkość blatu, ale również estetyka mebla. Dzięki temu spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Bardzo modne są obecnie wnętrza w stylu retro lub eklektycznym, do których wstawia się stylizowane meble. Dlatego stół Ludwik, dostępny w ofercie naszego sklepu aidmeble.com, będzie doskonałym wyborem.

Eklektyczna forma i odpowiednia wielkość blatu

Jeżeli nowoczesne wnętrze chce się uzupełnić o regencyjny mebel, to doskonałym wyborem będzie stół Ludwik. Jego wyprofilowane i zaokrąglone na końcach nogi są wykonane z drewna bukowego, co wpływa na jego stabilność i trwałość. Z kolei blat można wybrać w dwóch rodzajach wykończenia: płyty laminowanej lub mdf. Ponadto warto podkreślić, że do wyboru są modele o różnej wielkości. Każdy z nich wyposażony jest w dodatkowe wkładki, które zwiększają ich powierzchnię po rozłożeniu.

Idealny do każdej aranżacji

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów stół Ludwik można dopasować do każdej kubatury wnętrza. Na uwagę zasługuje fakt, że ten model jest rozkładany, dzięki temu sprawdzi się podczas rodzinnych przyjęć, ale również do codziennego użytkowania i umożliwi spożywanie posiłków w komfortowych warunkach. Kolejną zaletą jest także możliwość wyboru wybarwienia z dostępnej palety kolorystycznej. Dla miłośników surowych, ale również bauhausowskich wnętrz idealnie sprawdzi się stół w kolorze Kalwados. Do aranżacji w myśl filozofii hygge najlepszym wyborem jest model biały lub w dekorze Dąb sonoma. Dostępnych jest kilkanaście odcieni drewna, dlatego każdy może znaleźć pasujące do architektury wnętrza.


Półowalny stół rozkładany Ludwig to nie tylko precyzja wykonania i atrakcyjna prezentacja drewna na długie lata.Ale równierz jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci dzięki zaokrąglonym krawęndziom. Dopasuj wymiar stołu do twojego wnętrza.Mamy do wybory dwa rodzaje blatów :

blat laminat

blat okleina naturalna dębowa

Nogi stołu wykonane z twardego drzewa bukowego dzięki temu stół staje się stabilniejszy i mocniejszy.Stalowe prowadnice synchroniczne pozwalają na łatwe rozłożenie jak i złożenie stołu.

Wybarwienie mebli według naszych próbek.

Posiada on dwie wkładki 2x35cm co daje zwiększenie powierzchni blatu o 70cm.

Wysyłamy darmowe próbki materiałów.

Telefonicznie cena do uzgodnienia.512130656 Darmowy dostawa

9 innych produktów w tej samej kategorii: