Zestawy stół + krzesła 16

Nowy produkt

1 670,73 zł

To elegancki zestaw mocno przepikowanymi krzesłami Eryk które wprowadzą nowoczesność do twojego mieszkania.Ten zestaw do dla wymagającej grupy klijentów przyciągnie każdą uwage.Stół Janek dzięki synchronicznym prowadnicom łatwo możemy go rozłożyć i złożyć, a nogom bukowym staje się stabilniejszy .Do zestawu można dołożyć krzesła . I do wyboru mamy dwa rodzaje blatów:blat laminat cena zestawu od 2055zł

Drugi rodzaj blatu płyta mdf okleina naturalna .Cena zestawu od  2230zł

Możliwość komponowania swoich własnych zestawów.

Wysyłamy darmowe próbki materiałów.

Telefonicznie cena do uzgodnienia.512130656 Darmowy dostawa

Prosta bryła stołu i dekoracyjne krzesła tworzą idealny komplet. Miękkie siedziska i oparcia zapewnią komfort przy wspólnym posiłku, kawie czy grach planszowych. Wykorzystane do produkcji mebla drewno to starannie wyselekcjonowany przez nas surowiec najwyższej jakości. Proponujemy następujące gatunki tego eleganckiego materiału:

  • dąb,
  • orzech,
  • buk naturalny,
  • kasztan,
  • olcha.

Wystarczy, że rozwiniesz menu widoczne po prawej stronie przy zdjęciu produktu i tam zaznaczysz jedną z opcji. Tam także zdecydujesz o wariancie swojego zestawu – rozmiarze stołu, liczbie krzeseł oraz materiale, z którego mamy wykonać dla Ciebie blat.
Każda część oferowanego tu produktu została opracowana i wykończona z niezwykłą starannością. Na naszych meblach możesz w pełni polegać. A jeśli szukasz także innych elementów wyposażenia wnętrz, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem pozostałych kategorii. Kupując wszystko w jednym miejscu, zaoszczędzisz czas. Urządź z nami dom w najlepszym stylu!

30 innych produktów w tej samej kategorii: